Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

xx
Nezávazná objednávka

Naše služby

Facebook

Stěhování a vyklízení České Budějovice

Znáte větu Járy Cimrmana: "V Českých Budějovicích by chtěl žít každý, teda kromě mě!"? Zcela určitě měl strach ze stěhování. Čeká Vás stěhování v Českých Budějovicích? A sháníte spolehlivou stěhovací službu? Pak využijte našich stěhovacích služeb.

Zajišťujeme jak velké komplexní stěhování bytů nebo domů, tak i menší stěhování části domácnosti, například v rámci jedné budovy. Zbavte se stresu a obav ze stěhování Vašeho bytu nebo domku, společně to bez problému zvládneme. Je jedno, kde bydlíte a kam se chcete stěhovat, postaráme se o klidný průběh stěhování a zajistíme, aby Vaše věci v pořádku dorazily do Vašeho nového bydlení.

Stěhování Zadražil zajistí přestěhování do nové lokality v Českých Budějovicích bezproblémově díky svému vozovému parku. Disponujeme profesionálním personálem, který vše v pořádku přestěhuje do nového bytu. Stěhování v Českých Budějovicích už nebude žádný problém.

Balení a vyklízení České Budějovice jsou další služby Stěhování Zadražil. Jsme připraveni vystěhovat či vyklidit osobní nebo firemní prostory. Nabízíme efektivní služby vyklízení, odvoz na sběrný dvůr, likvidaci starého nábytku a kompletní vyklízení pozůstalostí včetně následného úklidu. Vyklízení České Budějovice je tou pravou volbou. Nám to můžete svěřit, vše bude spolehlivě a ekologicky zlikvidováno.

Stěhování Zadražil České Budějovice disponuje manipulační technikou, která dokáže přestěhovat objemné a těžké věci. Kvalitní a proškolený personál zaručí klidné stěhování v Českých Budějovicích.

Stěhování bytů a domů

Budete se stěhovat? Sháníte spolehlivou stěhovací službu? Pak využijte našich stěhovacích služeb. Zajišťujeme jak velké komplexní stěhování ...

Stěhování kanceláří a firem

Máme dlouholetou zkušenost se stěhováním firem v Českých Budějovicích. Poskytujeme nezávazné prohlídky technikem zdarma. Zajistíme obalové ...

Stěhování pianin a klavírů

Čeká Vás stěhování pianina či klavíru a nechcete nic nechat náhodě? Chcete aby Vaše pianino nebo klavír byly přestěhovány opravdu ...

Stěhování těžkých břemen

Máme dlouholetou zkušenost se stěhováním těžkých břemen do 1000 kg.

Vyklízení domů a bytů

Nevíte si rady s nepotřebnými věcmi? Zajišťujeme vyklízení půd, bytů, domů, sklepů, zahrad nebo garáží v Českých Budějovicích.

Balení nábytku a osobních věcí při stěhování

Váš nábytek a osobních věcí Vám profesionálně zabalí naši vyškolení zaměstnanci. Důležitou součástí stěhování je také zajištění ...

 


 • Odborné stěhování 
  Stěhujeme i starožitnosti, umělecká díla, knihovny a archívy.
 • Stěhování vlastními silami 
 • Pokud si chcete vše přestěhovat sami a nemáte k dispozici nákladní vozidlo, pronajmeme vám stěhovací vůz i s řidičem.
 • Další služby spojené se stěhováním 
  Balicí servis a obalové materiály pro stěhování, demontáž a následná montáž stěhovaného nábytku, vyklizení prostor, jako jsou půdy, sklepy, atd. Likvidace starého či nepotřebného nábytku.
 • Vyklízení a likvidace 
  Zajišťujeme vyklízení půd, bytů, domů, sklepů, zahrad nebo garáží.